Başhekim Yardımcıları


Uzm. Dr. Adil BAŞOĞLU
Meslek: Doktor | Branş: Aile Hekimi | Görev: Başhekim Yardımcısı

Özgeçmiş

16 Nisan 1969 Trabzon / Araklı doğumluyum. İlk, orta ve liseyi Trabzon’un Araklı İlçesinde tamamladım. 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. Harran Üniversitesinde Aile Hekimliği ihtisasımı yaptım. İhtisasımı tamamladıktan sonra sırasıyla Bayburt, Trabzon ve Şanlıurfa illerinde çalıştım. 2008 yılında Pazar Devlet Hastanesinde aile hekimi olarak çalışmaya başladım. 2010 yılında 82.Yıl Rize Devlet Hastanesi’nde Başhekim yardımcısı/Aile Hekimi olarak göreve başladım. Sonrasında görev yaptığım hastane 2011 yılında yeni binaya taşınarak Rize Devlet hastanesi adını aldı. Görev yaptığım süre içerisinde aile hekimi ve başhekim yardımcısı olarak çalıştım. 2011 yılı kasım ayında Rize Devlet Hastanesi başhekim yardımcısı olarak görevlendirildim. Halen görev yaptığım yer olan Rize Devlet Hastanesinde başhekim yardımcısı görevini sürdürmekteyim.
Evli ve dört çocuk babasıyım. 

 


Dr. Uğur Kaya
Meslek: Doktor | Branş: Pratisyen Hekim | Görev: Başhekim Yardımcısı

Özgeçmiş

17 Ağustos 1978 Rize doğumluyum.
İlk, orta ve liseyi Rize’de tamamladım. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldum. 2003-2008 yılları arasında Derepazarı Sağlık Ocağında görev yaptım. 2008-2015 yılları arasında Rize İl Sağlık Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı olarak çalıştım.
2016 yılı Ocak ayında Rize Devlet Hastanesi başhekim yardımcısı olarak görevlendirildim. Halen görev yaptığım yer olan Rize Devlet Hastanesinde başhekim yardımcısı görevini sürdürmekteyim.
Evli ve bir çocuk babasıyım.